Aktuálně:
Ondřej Kepka režíroval i letos předávání Cen Thálie.
Zároveň pod hlavičkou 88888888 produkoval i výrobu předtáček pro tento slavnostní večer.

Království poezie 6. května 2010 vyšlo DVD Království poezie - životní projekt herečky a recitátorky Gabriely Vránové, v němž se odráží její celoživotní vztah ke světové, ale především k české a slovenské poezii. Režie tohoto projektu se ujal Ondřej Kepka

88888888

Ondřej Kepka, herec, režisér a příležitostný fotograf, věnuje svůj čas především autorské práci, z organizačních důvodů však vznikla i fyzická osoba Mgr. Ondřej Kepka, která vystupuje pod názvem Osm osmiček (88888888) a zabývá se producentskými aktivitami.

Prvním veřejným projektem, který vznikl pod jménem Osm osmiček, byl film Genius loci I, který vyšel ještě na VHS nosiči. Poté vzniklo na základě objednávky rektorátu Akademie múzických umění DVD Genius loci II. Jedná se o soubor několika krátkých filmů, bonusů a fotografií, které mapují historii legendárního vodáckého střediska AMU v Poněšicích v jižních Čechách.

Ondřej Kepka připravuje jako koproducent spolupráci s Českou televizí na svých autorských projektech, spolupracuje s předními českými kameramany a střihači. Jeho práce je navázaná mimo jiné na dnes již legendární Studio MAT, spolupracuje však i s jinými subjekty - např. Studio GRANT, společnost Thespis, ACE a.s. a další. Jedná se především o výrobu vlastních autorsko-režijních projektů, ale je možné zajistit i výrobu "cizích" filmů za osobní účasti Ondřeje Kepky.